OFERTA

BLATY
GRANITOWE

Granit jest z jednym z najtwardszych a zarazem najtrwalszych kamieni dostępnych w przyrodzie. Dzięki jego właściwościom znajduje zastosowanie w wielu w różnych elementach branży budowlanej. A zwłaszcza w aspekcie wykończeń wnętrz.

GRANITY
OFERTA

KONGLOMERATY KWARCOWE

Konglomerat kwarcowy (kwarcytogranit) to materiał, który wyróżnia się nie tylko estetycznym wyglądem, ale przede wszystkim niezwykłą trwałością. Blat kwarcowy zachowuje wszystkie zalety kamiennego (m.in. wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, ekskluzywny wygląd czy łatwość czyszczenia i konserwacji),
a jednocześnie zyskuje kilka nowych, praktycznych własności.

KONGLOMERAT KWARCOWY
OFERTA

BLATY ZE SPIEKU KWARCOWEGO

Spieki kwarcowe to wieloformatowe płyty wypiekane w piecach hybrydowych w temperaturze 1200 stopni Celsjusza. Występują w różnych grubościach i  od 3 do 20 mm w rozmiarach 100×300 cm lub 160 x 320 cm.
Składają się wyłącznie ze zmielonych, naturalnych składników: skał granitowych, kwarcu, iłów łupkowych, glinek i pigmentów ceramicznych. Są przyjazne środowisku i ekologiczne. Dzięki zaletom można wykorzystywać je na szereg różnych sposobów, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Spieki KWARCOWE
OFERTA

EKONOMICZNE BLATY

Ekonomiczną wersją Twojego blatu są mniej trwałe rozwiązania takie jak zastosowanie marmuru bądź aglomarmuru (konglomeratu marmurowego)
jako blatu kuchennego.
Dzięki zastosowaniu impregnacji tego rodzaju kamienia możemy zapobiec plamieniu i przebarwieniu materiału, jako mniej trwały materiał, wciąż jednak jest on narażony na zarysowania, uszkodzenia zewnętrznę oraz matowienie .

MARMUR